SHPËRNDAJE

Real Madridi dëshiron t’i bëjë konkurrence Dani Carvajalit duke e sjell në “Santiago Bernabeu” një mbrojtës të ri, sipas Don Balon.

Mediumi spanjoll raporton se është Florentino Perez ai që dëshiron që Real Madridi ta blejë mbrojtësin e djathtë të Arsenalit, Hector Bellerinin, për t’i bërë konkurrencë Dani Carvajalit.

Bosi i Madridit dëshiron që klubi i tij të jetë në pozitë për të shpërthyer sezonin e ardhshëm dhe derisa fokusi do të jetë në rindërtimin e sulmit, ai dëshiron ta përforcojë çdo repart tjetër në fushë për ta mbajtur skuadrën të balancuar edhe nëse ndodh që lojtarët kryesorë të lëndohen.

 

Thanks for installing the Bottom of every post plugin by Corey Salzano. Contact me if you need custom WordPress plugins or website design.