SHPËRNDAJE

Këtë vit nuk ishte pjesë e festivalit “Sunny Hill Festival”, i cili gjatë fundjavës u mbajt në kryeqyteton tonë, Prishtinë.

Bëhet fjalë për rep-artistin, Action Bronson, i cili jeton dhe vepron përtej oqeanit Atlantik, në SHBA.

Megjithatë këngëtari është mjaft aktiv edhe me projekte të ndryshme sidomos të kulinarisë, ku është edhe kuzhinier mjaft i zoti në Amerikë.

Ai ka zbuluar një leksion jetësor që i ka dhënë jetaje dhe ka të bërë me relaksim dhe nuk duhet t’i marrim gjërat afër vetes.

“Nëse ka diçka që kam mësuar në jetë është të kesh kohë për argërim”, ka shkruar ndër të tjerash në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, artisti që në realitet quhet Arian Asllani, pritet që gjatë vitit të vjen me një video projekt të ri muzikor.