SHPËRNDAJE

Adele dhe Lady Gaga së shpejti do të vijnë me një duet. Një burim për tabloidin britanik “Daily Star” ka bërë me dije se ato do të vijnë me një duet në fillim të vitit të ardhshëm. 

Sipas të njëjtit burim, Adele dhe Gaga janë bërë mike nga rastësia, e që prej ditës që janë takuar, e kanë intensifikuar komunikimin duke folur shpesh në telefon. Aktualisht ende nuk ka një konfirmim nga të dy palët rreth këtij projekti.