SHPËRNDAJE

Lidhja e më pas martesa e Adelina Tahirit me miljonerin Maqedonas Serjoza Markov,një nga avokatët më të pasur,ka qenë në qendër të vëmendjes prej kohësh.
Sidomos,gjatë kohës kur u përhapen lajmet se këngëtarja ishte në një lidhje me të dhe fotot e tyre pushtuan rrjetet sociale.Megjithatë ndonëse bashkëshortin e saj e njohin të gjithë.
Adelina sërish vazhdon tja mbuloj fytyrën në fotot që poston në rrjetet sociale të saj.