SHPËRNDAJE

Jordi Alba e kishte ofenduar Mateo Kovacicin gjatë ndeshjes mes Barcelonës dhe Real Madridit
Mediat spanjolle e kanë zbuluar se çfarë i kishte thënë mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba, mesfushorit të Real Madridit, Mateo Kovacic gjatë El Clasicos, e cila përfundoi baras 1:1.

“Mëso të flasësh spanjishten, mbylle gojën budalla” i ka thënë spanjolli reprezentuesit të Kroacisë, shkruan AS.