SHPËRNDAJE

Arsenal-Barcelona

Arsenal dhe Barcelona do të përballen sonte në Emirates, nga ora 20:45, në kuadër të Ligës së Kampionëve.
E përditshmja sportive katalune, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e të dy skuadrave.

Arsen Wenger dhe Luis Enrique pritet t’i hedhin në fushë lojtarët më të mirë që kanë në dispozicion.