SHPËRNDAJE

Atdhe Nuhiu është rikthyer të luaj titullar për Shefield Wednesday pas një kohe shumë të gjatë.

Sulmuesi i Kosovës luajti të gjithë ndeshjen e EFL Cup kundër Rotherham.

Ai madje ia siguroi fitoren dhe kualifikimin skuadrës së tij.

Nuhiu shënoi golin e fitores në minutën e gjashtë shtesë.