5.1 C
Presevo, Serbia
21.03.2019
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

21690 Postimet 1 KOMENTET

Preshevë: Ky është sistemi shantazhues i Isuf Memetit (Aldi) që lufton...

https://youtu.be/JjoJeWU-YxE Afera e Isuf Memetit ku ka vendosur pano ilegale si dhe sistemi i shantazhues: Informacione shtesë: https://presheva.com/ja-cka-shikoni-per-30-000-euro-nga-tatimet-ne-tv-aldi-kontrata/ https://presheva.com/apn-isuf-memeti-ka-treguar-nivelin-e-tij-te-ceket-moral-duke-inskenuar-shpifje-te-porositura-nga-organet-e-mocalit-zhytes/ https://presheva.com/kjo-fshihet-pas-ceshtjes-se-emetimeve-te-drejteperdrejta-te-seancave-te-kuvendit-komunal/ https://presheva.com/isuf-mehmeti-pengon-dhunshem-zhvendosjen-e-panose-perballe-komunes-se-presheves/ https://presheva.com/isuf-mehmeti-pengon-dhunshem-zhvendosjen-e-panose-perballe-komunes-se-presheves/ https://presheva.com/ne-presheve-te-moshuarit-perdoren-per-lufte-nga-opozita/  

Kështu funksionon Sistemi manipulativ i TV Aldit! (dokument)

Drejtori i TV Aldi Isuf Mehmeti në një kumtesë të lëshuar për media ka reaguar ndaj kryetarit të komunës së Preshevës z.Shqiprim Arifi pasi...

Cili kryeredaktor nga Kosova kundërshton taksën 100% i ka dajt në...

  Është gazetar më i zëshmi në portalet dhe televizonet në Kosovë kur mbrohen interesat e Serbisë në opinionin e gjërë. Kryeredaktori Valon A. Syla...

Ja ku i kishte fshehur 100.000 euro të pa deklaruara /foto/

Doganierët penguan kalimin e 100.000 euro të padeklaruar në vendkalimin kufitar Gradina. Shkelja u zbulua kur "BMW" me targ të regjistrimit holandeze arriti në vijën...

Arrestohet kosovari në kufi me Maqedoninë, kapet me 15 kg marihuanë

Në rajonin e Stacionit policor për mbikëqyrje kufitare “Bllacë” mbrëmë rreth orës 20:00 tek vendi “Terminal”, efektivët e policisë e kanë privuar nga liria...

Publikohet data e fillimit të Ramazanit dhe sa ditë zgjat

Muaji i shenjtë për myslimanët, Ramazani do të fillojë me 6 maj të këtij viti, apo edhe 48 ditë nga sot. Besimtarët myslimanë këtë vit...

Vuçiq flet për kufijt me Kosovën, ja plani i tij?!

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq në Tv Pink ka thënë se “caktimi i kufijve është një nga zgjidhjet e problemit të Kosovës”. Ai ka thënë...

Në pendën e Rahovicës shtohen 1000 kilogram peshk (foto)

Penda në fshatin Rahovicë është një pasuri dhe bukuri natyrore që e disponon vendi ynë. Sot u bë shtimi i 1.000 kg peshqëve me iniciativë...

Dyshohet se vëllai vrau vëllanë, vrasja e dytë brenda ditës në...

Para pak minutash në fshatin Studenqan të Suharekës ka ndodhur një vrasje. Rastin për Indeksonline e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë për rajonin e...

Liburn Aliu: Znj Ardita, pasi qenka e lehtë, pse ju nuk...

Deputeti i Lëvzijes Vetëvendosje ka reaguar ashpër në lidhje me deklaratën e ish kryetarën e komunës së Preshevës dhe kryetaren e degës së PVD-së...