24.8 C
Presevo, Serbia
08.07.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22842 Postimet 1 KOMENTET

Pse u fishkëllua Ronaldo në Bernabeu? /video/

Gjatë ndeshjes kundër Rayo Vallecano, ka ndodhë një skenë jo e zakonshme...Cristiano Ronaldo është një lojtar të cilin ose e urreni ose e duani....

A duhet të frigohet Atletico Madrid në Camp Nou?

Barcelona dhe Atletico Madrid po luftojnë për titull në Primera, ndërsa do të ndeshjen nesër dhe në çerekfinalen e ligës së kampionëve.Barcelona është favorit,...

Ancelotti në vend të Moyes te Manchester United?

Sezoni negativ që po zhvillon Manchester united në vitin e parë të drejtimit të skuadrës nga David Moyes e ka vënë në një pozitë...

Sine Ira Et Studio (pjesa II)

S’ka nevojë të cekë se, pas lakrave që grimë në mbledhje,asnjëri nga anëtarët e kryesisë s’ ishte i prirur të vazhdonte në katër sy....

Fellnet 195/65/15 për WV, Mercedes

Shiten fellnet 195/65/15  per Wv mercedesa etj.. cmimi 230 euro nr telefonit 062589242

Napoli i hakmerret kampionit

Napoli i ka dhënë fund serisë së Juventusit prej 22 ndeshje si i pamposhtur në Serie A, duke shënuar fitore 2-0 në stadiumin Sao...

Alves: Vështirë deri tek titulli, të gjithë po luajnë futboll

Mbrojtësi i Barcelonës, braziliani Dani Alves ka thënë se ekipi i tij deri në fund të do të luftoj këtë sezonë për titull dhe...

Reus: Do ta mposhtim Realin

Marco Reus paralajmëron Real Madridin. Sipas 24-vjeçarit Borussia Dortmund është gati për takimin e parë çerekfinal që do të luhet midis tyre të mërkurën...

Vunjak: Fakulteti ekonomik në Bujanoc bashkon veriun dhe jugun e Serbisë

Dekani i Fakultetit ekonomik në Suboticë prof dr Nenad Vunjak ka vlersyar se impementimi i degës së fakultetit në Bujanic është kryer me sukses,...

Drejtor i Zyrës për Integrim në Kantonin St. Gallen dhe qytetin...

Në fillim të muajit Prill, shefi i zyrës për Integrim të kantonit St. Galen dhe qytetit Wil Felix Baumgarner do të vizitoj Bujanocin dhe...