12.3 C
Presevo, Serbia
20.11.2019
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22220 Postimet 1 KOMENTET

Nuk relativizohet autonomia e serbëve në veri

Kryeministri i Serbisë Ivica Daçiqi ka thënë se nuk ka marrëveshje për bashkimin e tri komunave shqiptare dhe të katër komunave serbe në veri...

Kamenica kërkon hapjen e kufirit me Medvegjën

Fatmir Matoshi nënkryetar i komunës së Kamenicës tha për rajonipress se kjo komunë tashmë i ka dërguar një letër Edita Tahirit nga e cila...

VW Passat karavan 1987

Eshte ne gjendje shum te mire,posedon te gjitha dokumentet e rregullta ,me tabela te vjetraViti:1987Cmimi:550einfo 0638907838

Viti 2014 do të jetë më i ngrohti në histori /video/

Viti 2014 mund të jetë viti rekord me verë të nxehtë. Shkencëtarët në mbarë botën janë të sigurt për këtë me 75 për qind!...

Shqipëria përkrah vetëm Listën unike zgjedhore e jo njëpartiake

Në orët e mbrëmjes  të së premtes, në Tiranë është zhvilluar një takim midis, Ditmir Bushatit, ministër i Punëve të Jashtme i Republikës së...

Martino: Të fitojmë me Vallecanon, më pas City

Barcelona këtë fundjavë përballet me Vallecanon në “Camp Nou” në Primera Divizion, me objektivin për të marrë tre pikët e për të ruajtur kryesimin...

Nxënësit e Preshevës dhe Bujanocit vizitojnë Beogradin

Grupi multietnik i përbërë prej 26 nxënësve dhe 21 profesori nga katër shkolla të mesme të Bujanocit dhe Preshevës kanë udhëtuar në një vizitë...

Pajisjet për BMW 520 E39, benzin

Shes te gjitha pjeset per BMW 520 E39 benzin, te vitit 2003 .Per me shum info tel : 062-834-19-05

Fellne dhe goma 195/65/15

Shiten fellnat me guma 195/65/15.Para nje viti jane blere te reja ne Gjermani per Renault Megane,jane te perdorura vetem nje vit ne Gjermani.Fellnat jane...

Samsung S5230, Nokia 6500s, iphone 3gs

Shes Samsung gt s5230 eshte ne gjendje te rregullt cmimi: 30 EuroShes dhe Nokia 6500s-1 ne gjendje te rregullt cmimi: 40 euro Shes Iphone...