1.8 C
Presevo, Serbia
28.02.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22372 Postimet 1 KOMENTET

Trualli pas Mega Margetit MEN 7000m/2

Shitet Trualli pas Mega Margetit :MEN 7000m/2Ka Ujesejelles,Kanalizim,rryme dhe Telefon.Cmimi 40 euro m2.Per info: 062 8462 237   062 872 12260041 76 758 57 88

Së shpejti me karton të gjelbërt drejt Kosovës

Nga kryesuesi i delegacionit teknik të Kosovës është paralajmërua mundësia për nënshkrimin e dy marrëveshjeve brenda një kohe të shkurtër, marrëveshja me Serbinë për...

Kush është “Kallashi”? /video/

Policia është vënë në lëvizje për hetimin e “Kallashit”. Pas publikimit të një kronike për një femër valltare policia ka kërkuar nga prokuroria që...

Skandal në Turqi: Erdogani i thotë djalit: Hiqi qafe milionat!? (Video)

Kryeministri i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, pretendohet t’i ketë kërkuar djalit të tij që të heq qafesh shumën prej 30 milionëve, në ditën kur...

Mancini: Mourinho ka fituar LK me Interin të cilin e kam...

Trajneri i Galatasaray ka nxehë atmosfervn para ndeshjes ndërmjet Chelsea dhe Galatasaray.Roberto Mancini është njëri nga futbollistët me të cilin nuk ka raporte të...

Samsung prezanton Galaxy S5

Kompania Samsung ka prezantuar në Barcelonë modelin e saj të ri S5, i cili në shikim të parë nuk sjell ndryshime të mëdha. Ana...

Gara në nivel komunal në futboll të vogël për nxënësit e...

Organizata për kulturë fizike organizon garat shkollore në futboll të vogël me të gjitha shollat fillore në nivel Komunal të quajtura ‘’Garat shkollore 2014’’.Këto...

Në Tabanoc kthehen mbrapsht studentët e Luginës që studiojnë në Maqedoni

Edhe sot në mëngjes siç mësohet një grup studentësh që studiojnë në Universitetin Shtetëror të Tetovës dhe Universitetin e Evropës Juglindore në Tetovë janë...

Mourinho shënjestër Falcaon: Të duhet një skuadër e vërtetë!

I ka shumë të qarta idetë Jose Mourinho për hapat që mund të hedhë në merkato. "The Special One", teksa pranoi se Zlatan Ibrahimoviç...

Dorëzat e Muhamed Aliu shiten në ankand për mbi 835 mijë...

Dorëzat e boksit të legjendës Muhammad Ali, të cilat i kishte bartur kur kishte fituar për herë të parë titullin e botës në peshën...