31.7 C
Presevo, Serbia
11.07.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22847 Postimet 1 KOMENTET

Moyes: Ma sillni tani Bayernin

David Moyes pas ndeshjes me Aston Villa ka thënë se ekipi i tij është tani i gatshëm të përballet me ekipi e Bayernit dhe...

Sonte pas mesnate fillon koha verore, akrepat një orë para

Llogaritja verore e kohës në vitin 2014, fillon të dielën më 30 mars, ose më saktësisht sonte pas mesnate, kur akrepat e orës duhet...

Barcelona vazhdon me fitore

Barcelona ka shënuar fitore në xhiron e 31 të La Ligas, me ç’rast ka marrë kryesimin e ligës. Barça triumfoi si mysafirë në stadiumin “Corneo...

Sqarim rreth deklaratës “shkëputja e Luginës së Preshevës nga Serbia është...

SqarimNë artikullin te botuar në gazetën “Express” të publikuar më datën 27 mars 2014 dhe te ribotuar në mediumin tuaj, besoj pa keqdashje, është...

A e dini si pregaditet Neymar? /video/

Në Barça TV është paraqitur një video në të cilën tregohet mënyra e stërvitjes që bën Neymar për një ndeshje kampionati.Në këtë video rreth...

Haxhi Krasniqi fiton me nokaut

Haxhi (Robin) Krasniqi ka arritur fitoren e radhës pasi që sonte në raundin e shtatë me nokaut mposhti boksierin ganez, Emmanuel Danso.Boksieri shqiptar pas...

Musliu: Shumëkush ka menduar se edhe Kosova nuk do të bëhet...

Kryetari i KK të Bujanocit Jonuz Musliu, sot iu ka kundërpërgjigjur deklaratës së Shaip Kamberit, i cili në një intervistë dhënë në Shqipëri ka...

Fillon sezoni pranveror i ligës komunale në futboll të vogël –...

Ditën e shtunë, me datë 29 mars, do të filloj sezoni pranveror në Ligën komunale në futboll të vogël - Futsal. Ditën e shtunë...

Ibra te Monaco?

Edhe pse në moshën 33-vjeçare Zlatan Ibrahimoviç mbetet një prej bomberave më të kërkuar në merkato. Dhe për të flasin numrat: 41 gola në...

Zëdhënësi i MUP-it serb kërkon linçim për Gratë në të zeza

Radomir Pocuca, zëdhënësi i njësisë antiterroriste të MUP-it të Serbisë, përmes një shkrimi në profilin e tij në Facebook ka kërkuar linç ndaj Grave...