20.7 C
Presevo, Serbia
18.06.2019
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

21874 Postimet 1 KOMENTET

DPS Touchpad 7 inç

Shes tachpedin 7 Incha, asht ne gjendje te rregullt, firma DPS. Statistikat : Android Jelly Bean 4.1.1 ; Procesori Dual Core 1.5Ghz ; Grafika...

Pjesa e mbrapme mbyllëse hidraulike e kamionit

Shes pjesen e mbrapme mbyllese hidraulike te kamionit, Cmimi sipas marveshjes , nr tel: 063 8869026

S’ka vazhdim të dialogut me qeverinë Serbe!

Kryetari i Bashkimit Demokratik të Luginës, dr Skende Destani ka thënë se në kërkesa e liderëve shqiptar ka qenë që Presheva, sikurse edhe Bujanoci...

Tirana dhe Prishtina ndajnë 100.000 euro për Preshevën?

100 mijë euro do të ndahen nga dy qeveritë shqiptare në kuadër të fondit për zhvillim që parashihet për shqiptarët e Luginës. Këto mjete...

Kapet shqiptari që shiste pasaporta serbe

Në pikën kufitare “Dheu i Bardhë” është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti ia kishte shitur viktimës mashkull shqiptar një pasaportë...

Tërnava: Lufta në Siri nuk ka të bëjë me fenë

Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës, Myftiu Naim Tërnava, u ka bërë thirrje të rinjve kosovar që të mos shkojnë në Siri. Sipas tij...

Fotoarkiv: Ja si dukej Prishtina dikur /foto/

Burra me plisa, gra të mbuluara në ferexhe, karroca kuajsh por edhe pishinë olimpike, gjelbërim e pak makina. Kështu mund të përshkruhet Prishtina prej...

Ja kushtet e Ronaldinhos për Beshiktashin

Edhe pse nuk ka nënshkruar zyrtarisht me klubin turk, Ronaldinho i ka vendosë disa kushte.1. Rroga prej 6 milionë euro në vit2. Përqindje në...

Qeveria Kosovë – Shqipëri me dy projekte për Preshevën

Ministrja e Inovacionit dhe Administratës, Milena Harito ka njoftuar sot se në mbledhjen e përbashkët të dy qeverive në Prizren do të nënshkruhen një...

Pse veturat janë më shtrenjtë kur tash nuk ka doganë?

Edhe pse është pritur që me heqjen e doganës do të vij deri tek zbritja e çmimeve të veturave nga eksporti, situata ka mbetur...