13.3 C
Presevo, Serbia
19.09.2019
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

21954 Postimet 1 KOMENTET

Ancelotti: Di Maria ka gabuar /video/

Carlo Ancelotti ka thënë se Di Maria ka gabuar që iu është përgjigjur në atë mënyrë tifozëve gjatë daljes nga loja"Nuk e kam parë...

Një shtetas i Maqedonisë humb jetën në aksident në Serbi

Një shtetas i Maqedonisë dje ka humbur jetën në aksidentin e komunikacionit në rrugën Suboticë – Beograd.Sipas autoriteteve serbe, bëhet fjalë për shtetasin me...

Mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Shqipërisë dhe Kosovës, shou...

Ideja për mbajtjen e mbledhjes së përbashkët midis Qeverisë së Shqipërisë dhe asaj të Kosovës, nuk është aspak ide origjinale, e aq më pak...

61 familje morën ndihma nga SHH “Lugina e Preshevës”- Zvicër

Familjet e dëshmorëve u vizituan nga kryesia e shoqatësPreshevë, 06 janar, - Që nga fillimi e deri më sot, kryesia e Shoqatës Humanitare "Lugina...

Ford Focus, 2004 vit, TDci

Ford Focus, viti 2004, TDCI, 74 Kw, AC klime,xhama dhe pasqyra elektronike, mbyllje qendrore,Dogane e paguar, ne emer te bleresitKontakt: 069 129 10 14   

Passat B 5.5

Shitet  vetura Pasat B5.5 vetura eshte ne gjendje te rregullt, regjistrim i pare eshte ne serbi, bejm edhe ndrrim me naj vetur mat vogel...per...

CD (lojërat) për Sony playstation 3

Shes cd-të( lojërat) për Sony playstation 3.Fifa 12    10 euroFifa 13    25 euroFifa 13    25 euroGran turismo 5  30 euroCall of duty world at...

iPhone 5, i zi

Shes iphone 5 black  teli eshet shum i rujshem full unlock qmimi  370 euro pandrrime per info me te hollsishme lajmrohuni ne nr te...

Galaxy S4, made in Korea

Shes galaxy s4 made in korea ne gjendej te rregullt me te gjitha paisjetÇmimi:120 €Mob:062 8278633

Paguaj gjobën me vlerë të përgjysmuar nëpërmjet urdhërit për kundërvajtje

Sipas ligjit të ri për kundërvajtje, ata që denohen për ndonjë vepër, në të ardhmen do të mund ta paguajnë vlerën e gjobës përgjysmë...