8 C
Presevo, Serbia
17.11.2019
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22212 Postimet 1 KOMENTET

Galaxy S3

Shes samsung s3 ne gjendje te regullt .   Çmimi 230€ info /tel 062-325-025

Aparatin Olympus

Shes aparatin ne kuti i kompletuar me garancion Çmimi 90€ tel:062 8523613

Barcelona ndalet nga Levante

Barcelona nuk ka arritur ta mposhtë Levanten në Estadio Ciudad de Valencia. Ndeshja përfundoi me rezultat 1-1.Vendasit shokuan pas dhjetë minutash lojë duke kaluar...

Sigurimet kufitare për automjete, temë e bisedimeve në Bruksel

Palët u dakorduan edhe për hapat e mëtutjeshëm lidhur me arritjen e marrëveshjes, ku ndërkohë do të zhvillohen diskutime për rregullativat ligjore përkatëse të...

Vrasje e dyfishtë në Çair të Shkupit

/plotësuar/ - Vrasje e dyfishtë në Çait ka ndodhur sot rreth orës 10:30 minuta në lagjen Serovë të Çairit. 50 vjeçari Shukri Osmani ka...

Vazhdojnë të ikin nga Kosova

Javë më parë, familja tre anëtarëshe Beqiri, nga fshati Davidofc i Shtimes, pësoi tragjedi derisa po udhëtonte në mënyrë ilegale drejt Francës. Familja Beqiri...

Mourinho: Chelsea më i fortë se Manchester United

Jose Mourinho këmbëngul se Manchester Unitedit është ende më i fortë se Chelsea, ndonëse ekipi i tij ka 9 pikë më shumë në renditje.  "The...

Arsenal dhe City vazhdojnë me fitore

Arsenal dhe Manchester vijojnë në distancë duelin për kreun e Premier League. Të dy skuadrat kanë fituar edhe në javën e 22 duke ruajtur...

Neymar: Shihemi së shpejti (video)

Neymar i lënduar i ka faleminderuar tifozët për brengat dhe përkrahjen, duke thënë se ka kaluar shumë mirë nga ajo që është dukur në...

Henry: Topin e artë e meritoi Ribery

Francezi Thierry Henry flet për "Topin e Artë 2013". Në një intervistë për gazetarët, pytjes se kush do duhej ta fitonte topin e artë...