3.1 C
Presevo, Serbia
12.12.2019
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22326 Postimet 1 KOMENTET

Samsung Galaxy S3 mini

Shes Samsung Galaxy S3 mini, në gjendje shumë të mirë. Çmimi 140 euro. tel: 063 11 22 981

Trualli në st.Hekurudhor, rrugës për Zhunicë

Shitet trualli i cili gjendet ne St.Hekurudhor, rruges per f.Zhunice, afer mbikalimit te hekurudhes.Trualli ka siperfaqe 2.000 metra katror, 15 m larg nga rruga...

Fotoaparat Rollei

Shes fotoaparatin Rollei 14mp HD me ekran 2.7". aparati jepet komplet ne kuti me gjitha paisjet adapter.Qmimi 50 euro te interesuarit te lajmrohen ne...

Bora dhe dimri na kthehen rrugëve

Sipas parashikimeve të sinoptikëve, gjatë vikendit na presin temperatura të ulëta dhe rënie të borës, andaj edhe shoferët pas 2 muajsh përsëri do të...

Aziri: UDSH e pakënaqur me KNSH-në për realizimin e obligimeve në...

Unioni Demokratik i Luginës nuk mund të demantojë votën e sajë që të mos  jetë pjesë e zgjedhjeve parlamentare të cilat do të mbahen...

Shkolla gjermane merr emrin e shqiptarit

Një shkollë fillore në Berlin merr emrin e një shqiptari. Bëhet fjalë për shkollën e tetë të integruar, e cila qysh në këtë vit...

Ribery edhe më tej i mërzitur se ka mbetur pa Topin...

Lojtari më i mirë i Bayernit, Franck Ribery edhe më tej vuan se pse nuk ka fituar ai Topin e artë."Eshtë fyese se nuk...

Ancelotti: Zidane është çelësi i suksesit

Trajneri i Real Madridit ka thënë se ndihmësi i tij me diturinë dhe përvojën shumë ndihmon në vetbesimin e lojtarëve të tij."Zizu është faktor...

Barcelona ka paguar 2.5 milionë që Neymar të luaj ku ti...

Një kontratë e rrallë në botën e futbollit është firmosur nga klubi i Barcelonës me talentin brazilian Neymar. E përditshmja spanjolle "El peridocio" ka...

Scuderia Ferrari 2014 – F14 T

Quhet F14-T Ferrari me të cilin Fernando Alonso dhe Kimi Raikkonen do të garojnë në kampionatin e ri të Formulës 1. Emri është zgjedhur...