21.8 C
Presevo, Serbia
21.08.2019
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

21899 Postimet 1 KOMENTET

Mimoza Grand X

Shes mimoza grand x posa i ardhur nga ch ngjyra e zez qmimi 120 euro info tel 0631630967

Samsung Galaxy Note 1

Shes samsung galaxy note 1 ne gjendje te rregult ( osht i zi ) punon super per per me shum info telefoni: 0628458065

Motori Jawa 350

Shes motorin JAWA 350 eshte me tabela VR te komunes presheves, regjistrim nuk ka eshte ne gjendje shum te mir komplet ne regull ka...

Prishja e privatësisë

Privatja është e kundërta e publikes, na thoshte akademik Esat Stavileci. Publikja përfundon aty ku nis privatja. Dhe e kundërta, publikja nis aty ku...

UDB-ja nuk gjente shqiptarë, për të vrarë shqiptarë

Gazetari dhe publicisti kroat Zeljko Peratovic, i cili për një kohë të gjate merret me hulumtimin e vrasjeve politike në ish-Jugosllavi, ka deklaruar se...

Mbledhje e përbashkët e dy qeverive shqiptare në Prizren pritet të...

Qeveria e Shqipërisë dhe qeveria e Kosovës pritet që të zhvillojnë këtë muaj mbledhjen e parë të përbashkët, e cila do të mbahet në...

Fëmijët e parë në vitin 2014 në Tiranë, Prishtinë dhe Shkup...

Në tri qytetet kryesore të shqiptarëve: Prishtinë, Tiranë e Shkup, fëmijët e parë të lindur janë djem. Në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë erdhi...

Urime Vitin e ri me shtrenjtime të qumshtit, mishit, benzinës…

Nga muaji prill shtrenjtim të energjisë elektrike. Për shkak të rritjes së TVSH-së nga 8% në 10%, nga 1 janari pritet të rritet çmimi...

Wenger, dëgjoj pak tifozët!

Trajneri i Arsenalit Arsen Wenger shpesh akuzohet për mos blerje të lojtarëve, gjegjësisht të harxhoj të holla për ta blerë ndonjë lojtar.Ja çka i...

Ancelotti: Qëllimi ynë është titulli i 10 në ligën e kampionëve

Trajneri i Real Madridit Carlo Ancelotti ka thënë se qëllimi kryesor i klubit për vitin 2014 është titulli i 10 në ligën e kampionëve."Të...