5.1 C
Presevo, Serbia
20.02.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22370 Postimet 1 KOMENTET

Ribery edhe më tej i mërzitur se ka mbetur pa Topin...

Lojtari më i mirë i Bayernit, Franck Ribery edhe më tej vuan se pse nuk ka fituar ai Topin e artë."Eshtë fyese se nuk...

Ancelotti: Zidane është çelësi i suksesit

Trajneri i Real Madridit ka thënë se ndihmësi i tij me diturinë dhe përvojën shumë ndihmon në vetbesimin e lojtarëve të tij."Zizu është faktor...

Barcelona ka paguar 2.5 milionë që Neymar të luaj ku ti...

Një kontratë e rrallë në botën e futbollit është firmosur nga klubi i Barcelonës me talentin brazilian Neymar. E përditshmja spanjolle "El peridocio" ka...

Scuderia Ferrari 2014 – F14 T

Quhet F14-T Ferrari me të cilin Fernando Alonso dhe Kimi Raikkonen do të garojnë në kampionatin e ri të Formulës 1. Emri është zgjedhur...

Kujdestare për fëmijë, mosha: 0-6 vjec në Prishtinë

NinaNana Sh.p.k (www.ninananabebe.com facebook https://www.facebook.com/ninananabebe)Kujdestare për fëmijë, mosha: 0-6 vjec ne PrishtineKujdestaret duhet të kanë qëndrim pozitive të jenë të sinqerta, të qeta dhe...

PVD: Mustafa dhe Arifi përveç “lidhjeve të përbashkëta”, kanë të përbashkët...

Për të shpëtuar veten nga kritikat e PVD-së në Preshevë, Ragmi Mustafa del në ndihmë të shfajësimit të Nagip Arifit për dështimet e tij...

Ministri Veliaj takon studentët e Luginës së Preshevës që studiojnë...

Një grup studentësh nga Presheva dhe Bujanoci që studiojnë në universitetet shqiptare, zhvilluan dje (23 janar) një takim me ministrin e Mirëqenies Sociale dhe...

Rosell përcillet me karikatura nga Barcelona

Sandro Rosell ka dhënë dorëheqje duke mos dashur të prish imixhin e klubit katalanas.Atmosfera destruktive dhe negativiteti që po e rrethojnë klubin, mund të...

Shoqata “Medvegja” ndihmon nxënësit dhe zyrtarizon donacionin në Medvegjë

Medvegjë 24 janar - Shoqata Humanitare „Medvegja” nga Zvicëra sot në Medvegjë ka bërë ndarjen e ndihmave financiare për kompensimin e shpenzimeve të transportit...

Forumi Mysliman hetohet për nxitje të urrejtjes

Të rinjtë e Forumit Mysliman pritet të përballen me drejtësinë. Kundër tyre janë duke u kryer hetime për vepër penale të dënueshme deri në...