22.7 C
Presevo, Serbia
15.08.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22988 Postimet 1 KOMENTET

SonyXperia Z

Sony Xperia Z .Telefoni eshte ne gjendje te rregullt i ardhur nga gjermanija, ngjyra e zeze 16gb, pranon sd card deri ne 64gb. Ka...

Aparat për shpuarjen e veshëve me vathë

Shes aparatin e ri per shpuarjen e vesheve + vathet steril(10pale) me kualitet te larte.Cmimi:20euro komplet.contact:+381628867088

Yrti nga Tasjani për Preshevë

Shitet yrti rruges re nga Tasjani per Presheve, ne anen e djatht. Aty gjindet edhe ni tabel.Gjithsej 3400m². Ne rrugen kryesore gjithsej 35 metra.Cmimi...

Automobilat e përdorur më kualitativ në bazë të kilometrave të kaluara

Veturat gjermane janë treguar më të mirat në 6 klasa nga 9 gjithsejt, ndërsa më i miri në të gjitha klasat është treguar Mercedes...

Si ta ndërroni patent shoferin e vjetër nëpërmjet internetit dhe shërbimit...

Ministria e punëve të brendshme ka njoftuar sot se zyrtarisht ka lëshuar me punë sistemin elektronik për ndërrim të patent shoferit të vjetër me...

Trualli pas Mega Margetit MEN 7000m/2

Shitet Trualli pas Mega Margetit :MEN 7000m/2Ka Ujesejelles,Kanalizim,rryme dhe Telefon.Cmimi 40 euro m2.Per info: 062 8462 237   062 872 12260041 76 758 57 88

Së shpejti me karton të gjelbërt drejt Kosovës

Nga kryesuesi i delegacionit teknik të Kosovës është paralajmërua mundësia për nënshkrimin e dy marrëveshjeve brenda një kohe të shkurtër, marrëveshja me Serbinë për...

Kush është “Kallashi”? /video/

Policia është vënë në lëvizje për hetimin e “Kallashit”. Pas publikimit të një kronike për një femër valltare policia ka kërkuar nga prokuroria që...

Skandal në Turqi: Erdogani i thotë djalit: Hiqi qafe milionat!? (Video)

Kryeministri i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, pretendohet t’i ketë kërkuar djalit të tij që të heq qafesh shumën prej 30 milionëve, në ditën kur...