-2.1 C
Presevo, Serbia
18.01.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22354 Postimet 1 KOMENTET

Kombi Fiat Ulysse, 2.0hdi, 7 ulëse

Shitet kombi FIat Ulysse 2.0 hdi 7 ulse viti 2004 km 163800, klim, tempomat, Abs, servo, i sapo ardhur nga Gjermania i doganuar dhe...

Sony Xperia

Shes Sony experia,ne gjendje te rregullt,cmimi 65 euro,nr kontakti 0631785523

Galaxy S3

Shes samsung s3 ne gjendje te regullt .   Çmimi 230€ info /tel 062-325-025

Aparatin Olympus

Shes aparatin ne kuti i kompletuar me garancion Çmimi 90€ tel:062 8523613

Barcelona ndalet nga Levante

Barcelona nuk ka arritur ta mposhtë Levanten në Estadio Ciudad de Valencia. Ndeshja përfundoi me rezultat 1-1.Vendasit shokuan pas dhjetë minutash lojë duke kaluar...

Sigurimet kufitare për automjete, temë e bisedimeve në Bruksel

Palët u dakorduan edhe për hapat e mëtutjeshëm lidhur me arritjen e marrëveshjes, ku ndërkohë do të zhvillohen diskutime për rregullativat ligjore përkatëse të...

Vrasje e dyfishtë në Çair të Shkupit

/plotësuar/ - Vrasje e dyfishtë në Çait ka ndodhur sot rreth orës 10:30 minuta në lagjen Serovë të Çairit. 50 vjeçari Shukri Osmani ka...

Vazhdojnë të ikin nga Kosova

Javë më parë, familja tre anëtarëshe Beqiri, nga fshati Davidofc i Shtimes, pësoi tragjedi derisa po udhëtonte në mënyrë ilegale drejt Francës. Familja Beqiri...

Mourinho: Chelsea më i fortë se Manchester United

Jose Mourinho këmbëngul se Manchester Unitedit është ende më i fortë se Chelsea, ndonëse ekipi i tij ka 9 pikë më shumë në renditje.  "The...

Arsenal dhe City vazhdojnë me fitore

Arsenal dhe Manchester vijojnë në distancë duelin për kreun e Premier League. Të dy skuadrat kanë fituar edhe në javën e 22 duke ruajtur...