10.5 C
Presevo, Serbia
14.11.2019
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22203 Postimet 1 KOMENTET

iPhone 3GS 32GB, Alcatel

Iphone 3GS 32g dhe Alcatel me sistem AndroidShes telefonin IPHONE 3GS 32g ne gjendje shum te mire,me sistem operativ IOS 6.1.3CMIMI: 80 €Si dhe...

Pjesë për Mercedes 123

Shiten pjes per mersedes123 shofershajma xhami mbrapa kuken krillet motorauba si dhe shum pjes te tjerate githa jan per mersedes 123mob 0638025235

Banesa 120m2, tek NewPresheva

Shes banesen 120/m2 banesa posedon ashensor dhe ka 3 dhoma te fjetjes 2 banjo kati i 3t me pamje nga rruga kryesore cmimi sipas...

Muhamedi A.S, shembull për njerëzimin

Nëse popujt e ndryshëm në botë kanë festa dhe përkujtime për personalitetet e tyre me arritje profesionale të kufizuara ku i përkujtojnë dhe i...

Ancelotti: Ska më të mirë se Ronaldo!

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti nuk ka dilemë rreth asaj se kush duhet ta fitoj topin e artë. Ai thotë se Ronaldo është...

Moyes: Januzaj është diamant!

Në gjysmën e dytë të ndeshjes, Moyes kishte vendosur që Kagawan ta zëvendësoj me Januzaj, çka edhe ka dhënë rezultat."Januzaj ka meritat më të...

Higuain: Krenar që lashë Realin për Napolin

Gonzalo Higuain nuk është penduar aspak për vendimin që mori për t’u larguar nga Reali I Madridit. Sulmuesi argjentinas, I cili u ble nga...

Shpend Ahmeti: Lugina… ka nevojë për ndihmë politike

Kryetari i zgjedhur i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka komentuar takimin e sotëm, të cilësuar nga shumë si takim historik, në mes të...

Chelsea merr kreun në Premier League

Chelsea merr përkohësisht vendin e parë në Premier League pas fitores në javën e 21 në transfertën e Hull City. Skuadra e Jose Mourinhos...

Haziri: “Flaka e Janarit”, sinonim i respektit për dëshmorët

Të shtunën ka nisur manifestimi me karakter kombëtar "Flaka e Janarit 2014" që mbahet në nderim të 30 vjetorit të rënies së dëshmorëve të...