13.6 C
Presevo, Serbia
13.11.2019
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22197 Postimet 1 KOMENTET

Bushati: “Rama-Thaçi, një budalla nga Tirana e një nga Prishtina” (Video)

Gazetari i mirënjohur Andi Bushati i ka cilësuar kryeministrat e Shqipërisë dhe Kosovës, Edi Rama dhe Hashim Thaçi si dy budallenj që kanë hedhur...

Top 10 ushtritë më të fuqishme të botës

"Global Firepower" ka bërë listimin e 10 ushtrive më të fuqishme të globit, ose më mirë e Top 10 shteteve me potencialin më të...

“Topi i artë”: Kush voton, listat, rezulatet…

"Topi i Artë" është një trofeu më i rëndësishëm individual në futboll, i cili jepet për lojtarin më të mirë të vitit. Deri më...

/plotësuar/ Qeveritë shqiptare ndajnë 100.000 € për Luginën

/plotësuar/ Të pyetur se sa është shuma e ndarë për shqiptarët e Luginës së Preshevës, kryeministri Thaçi nuk e tregoi shumën, por tha se...

Statistikat flasin, Ronaldo më i mirë se Messi

Lionnel Messi dëshiron ta harrojë sa më shpejt vitin 2013, pasi mungoi shpeshherë për shkak të dëmtimeve. Ai mund të quhet plotësisht viti i...

Haziri: Takimi i qeverive në Prizren, për marketing politik

Anëtari i kryesisë i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, deklaroi se takimi i përbashkët i dy qeverive, asaj të Kosovës dhe të Shqipërisë...

Njeriu që nuk është pastruar 60 vite /foto/

Fotoreportazh i çuditshëm vjen nga fshati Dezhgah në zonën Farashband të Iranit.Historia e 80 vjeçarit Amoo Hadj, i cili ka 60 vjet që nuk...

Manifestimi për lindjen e Muhamedit A.S

Qendra për fetva e Egjiptit  nr. 140Lindja e Muhamedit a.s.  është shtrierje e rahmetit të Zotit për historinë e njerëzimit në tërësi.Kur’ani është shprehur...

HTC Touch Pro 2

Shes HTC TOCH PRO 2 nuk osht i perdorur aspak ..boj ndrrimeCmimi 80Euro ka pazar kontakto ne 062543221

Opel Vectra 2.0 dti, 1998 vit

Shitet opel vectra 2.0 16v dtiViti i prodhimit 1998Cmimi sipas marrveshjes Nr/mob.0638233745