31.7 C
Presevo, Serbia
14.08.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22987 Postimet 1 KOMENTET

Aparati per akullore & Aparati per kaffe

Shiten Aparati per akullore & Aparati per kaffe Shes Aparatin per Akullore ne gjendje te rreguLLt Aparatii per caffe kompleet ne gjendje te rregullt...

Kamioni Mercedez Benz 508 diesel

Shes Kamionin Mercedez Benz 508 diesel posedon kran 1.5 tonvozitet me kategorin B per me shume info tel  063 700 10 30

PC i kompletuar

Shes komjutoret komplte, me preformanca 2.6 Ghz, 1,0 BG, 40 GB, DVD 18 Zoll Ekran, NEC TFT, Maus, Testature, i formatuar. I gatshem per...

Në Kragujevc arrestohen dy persona nga Lugina me 15kg marihuanë

Policia e Kragujevcit ka arritur që në afërsi të Batoçina të zbuloj një rrjet të ri të trafikimit të lëndëve narkotike.Policia ka gjetur 15...

Nasri: Mund ta eliminojmë Barcelonën

Samir Nasri mendon se ekipi spanjoll ka dobësitë e saj dhe nuk janë më dominant sikurse sezonet e kaluara. Ai beson se në ndeshjen...

PVD mban tubim zgjedhorë

Në kuadër të vendimit për pjesmarrje në zgjedhje parlamentare, PVD mban tubim zgjedhorë në Shtëpinë e Kulturës “Abdulla Krashnica” në Preshevë të shtunën me...

Ja arsyet se pse PDSH, PD, LPD, UDSH, BDL dhe RD...

Komunikatë e përbashkët e PDSH, PD, LPD, UDSH, BDL dhe RD në lidhje me bojkotimin e zgjedhjeve parlamentare. Këto 6 subjekte politike kanë dalë me...

Pjesëmarrja në zgjedhje kyçe për realizimin e të drejtave të qytetarëve,...

Pjesëmarrja e të gjithë qytetarëve të Serbisë në procesin zgjedhor është kyçe për realizimin e të drejtave qytetare, tha Ambasadori Piter Burkhard, Shef i...

Mustafa dhe Arifi takohen me ministrin e financave Beqaj

Kryetari i komunës së Bujanocit Nagip Arifi dhe ai i Preshevës Ragmi Mustafa, sot në Prishtinë janë takuar me Ministrin e finansave pranë Qeverisë...

Micheal Schumacher po zgjohet nga koma

Shtatëherë kampioni i Michael Schumaher, është duke u zgjuar dhe se gjendja e tij po përmirësohet, gjithnjë sipas pjestarëve të familjes së gjermanit. Familja e...