27.9 C
Presevo, Serbia
04.07.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22829 Postimet 1 KOMENTET

Bujanoci mund të pëson si Ulqini

Bujanoci të mësoj nga pësimet e  zgjedhjeve të fundit  , ku shumica shqiptare në Ulqin - edhe pse ishin shumicë  shqiptarët në këto Komunë...

Samsung A C E

Shes Smasung Ace,ne gjendje te rregullt,cmimi 85 euro,nr kontakti 0628923355    

iPhone 5, full unlock, 16GB

Iphone 5 full unlock 16gb. Cmimi 340€. Info/tel 062/325-025

Golf 3, me dy dyer

Shitet vetura Golf 3, dy dyer regjistrim deri 10-12-2014 per ma shum info; 0638436427 bashkim

Ndërrim banese New Presheva me banesë Fushë Kosovë

Ndrrojm banesen prej 120 m2, kati i 4, me pamje kah Qyteti, me ashensor ne kompleksin banesor New Presheva, ndrrimi vlen vetem me banes...

VW Passat 1.9tdi, karavan, 2000 vit

VW Passat 1.9tdi (2tkuqe) 6shpejtsi viti 2000 registrim deri 20-8-2014 per info mob;0637281807

Neymar fillon stërvitjet

Sulmuesi i Barcelonës është kthyer në stëvitjet e rregullta pas një pauze për shkak të lëndimit të këmbës majtë. Neymar për herë të parë ka...

Arrestohet këngëtari i “Të ka lali shpirt”

Këngëtari i muzikës tallava “Mandi i Nishtullës”, i njohur për këngën hit “Të ka lali shpirt”, është ndaluar nga policia. Pëllumb Elmazi, emri i vërtetë...

Facebook lanson zyrtarisht aplikacionin “Paper” (video)

Facebook ka lansuar aplikacionin e ri të quajtur “Paper”, i cili do të jetë konkurrent direkt i aplikacioneve si Flipboard, Feedly e Zite. Disa ueb-faqe,...

Dhjetë vjet me Facebook

Facebook të martën feston 10 vjetorin e funksionimit, biznes ky për Mark Zuckerbergun më i vlefshëm se korporatat General Motors dhe Ford Motor së...