1.8 C
Presevo, Serbia
07.12.2019
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22306 Postimet 1 KOMENTET

Mësohen detaje rreth aksidentit të Michael Schumacher

Prokurori nga Alberville Patrick Kensy ka zbuluar se kamera që ka pas Schumi në kokë gjatë rënies në Maribella ka zbuluar detaje të rëndësishme...

Mbledhja e qeverive Kosovë-Shqipëri, platformë e Arbën Xhaferit

Edi Rama dhe Hashim Thaçi do të takohen të shtunën së bashku me stafet e tyre ministrore në Prizren. Një takim në dukje “simbolik”...

Fondi për Luginën, mes marketingut dhe mbështetjes

Të shtunën në Prizren kabinetet e dy qeverive të Prishtinës e Tiranës do të ulen së bashku për herë të parë për t'i diskutuar...

Në Rijekë përfunduan garat e para për lexuesit e Kur’anit, Besim...

Në Rijekë të Kroacisë përfunduan garat e para për lexuesit e Kur’anit të cilat u mbajtën nga 02. deri më 05.01.të këtij viti në...

Në takimin e Prizrenit, Shqipëria e Kosova me dy marrëveshje

Në mbledhjen e parë të përbashkët mes qeverive të Shqipërisë e Kosovës, që do të mbahet në 11 janar në Prizren, pritet të nënshkruhen...

Messi i gatshëm pas 58 ditësh!

58 ditë pas dëmtimit muskular, Lionel Messi merr dritën jeshile nga mjekët e Barcelonës për t’u vënë në dispozicion të skuadrës. Sulmuesi argjentinas do...

Barcelona e shet Messin në vitin 2015?

Klubi katalanas është i gatshëm ta shesë Leo Messin, pohon gazetari i Sunday Times, Duncan Castles.Përsëri është aktuelizuar tregimi për shitjen dhe largimin e...

Si e bëri të lumtur Cristiano Ronaldo djaloshin me kancer… /video/

Sa e ka zemrën e madhe Ronaldo, e ka treguar në ndeshjen kundër Celta, kur ka ftuar djaloshin me kancer në ndeshje që të...

Nuk na kthehen vizat!?

Mekanizimi i BE për ti kthyer përsëri regjimin me viza do të hyjë në fuqi edhe dy ditë, mirëpo nuk ka vend për panikë,...

200 milionë për transferime për ta shpëtuar Manchester Unitedin

Eleminimi që në raundin e tretë të FA Cup nga Swansea tregoi edhe një herë se Manchester United dhe tekniku i tij David Moyes...