27.9 C
Presevo, Serbia
04.07.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22829 Postimet 1 KOMENTET

Imami nga Mitrovica, “atij që i pengon ezani le të shkojë...

Ligji kundër zhurmës i cili në vete përmban edhe një nen që ka të bëjë me ezanin është bërë temë kryesore nëpër xhamit e...

Si ngjyroset një Boeing 777? /video/

Kompania Emirates ka publikuar një përmbledhje video prej 2 minuta në të cilën shihet ngjyrosja dy javore e një aeroplani Boieng 777.Kjo kompani ka...

Pyetësori i prustit: Kastriot Saqipi

Këtë javë pyetësorit të Prustit të gazetës Express i përgjigjet regjisori Kastriot Saqipi, regjisor nga Presheva.Cila është ideja e juaj për lumturinë e përkryer?Ajo...

Kompania shqiptare rrënon ndërtesën më të lartë në Europë /video/

Kompania gjermane AWR-Abbruch e vëllezërve Viça nga rrethi i Ferizajt ka bërë në orët e paradites të së dielës shkatërrimin e kontrolluar të njërës...

Fëmiun që e shpëtoi zv/kryeministri serb Vuçiq ishte shqiptar nga Prizreni

Djaloshi të cilin zv/kryeministri serb e ka mbajtur në duar në borën e madhe në TV inçizimin famoz tek Feketiq, ka qenë shqiptar i...

PS2 me memory card

Shitet PS2 me memory card te cbllokuar dmth pranon edhe cd fallco edhe origjinal ka dy gjystik dhe posedon 19 cd nga me te...

Daihatsu YRV 2002vit

Daihatsu YRV 2002 1.3 16v benzin+gas (sekvent) , 64kw(87ks) , 135.500km. Cmimi 2400 euro . Tel-062325006

Nokia N97, 5230 dhe Samsung S5260

Shes 3 telefona Nokia N97 mini 16 Gb.Nokia 5230 Samsung S 5260çmimi Sipas marveshjes ! Nr. +381 62/969/1944

Ndalohet komunikacioni në autostradë E75 në të dy kahjet

Ndërrmarja publike "Putevi Srbije" ka njoftuar se Ministria e transportit ka marrë vendim që për shkak të kushteve të këqia atmosferike në teritorin e...

Parcelat nga 300m2, në rr. Selami Hallaci

Shiten parcela nga 300 m2, ne rrugen Selami Hallaci ne Presheve.Parcelat gjenden 550m larg stacionit te autobusave.(Ne harte lokacioni i sakte)Nr tel: 063 17...