24.8 C
Presevo, Serbia
08.07.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22842 Postimet 1 KOMENTET

Pse CR7 mori karton të kuq? /video/

Pas një shtyerje në 16 metërshin e Bilbaos, arbitri vendosi që futbollistit më të mirë në botë ti jap karton direkt të kuq.Shkoni dhe...

Vuçiq: E parëndësishme nëse shpëtova fëmijë serb a shqiptar

Zëvendëskryeministri i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i cili pritet që pas zgjedhjeve të marsit të marrë postin e kryeministrit të fqinjit tonë, ka reaguar përmes...

Stankoviq: Shqiptarët nuk duhet t’i bojkotojnë zgjedhjet

Beogradi zyrtar disa herë ja ftuar shqiptarët e Luginës që të dalin në zgjedhje, pasi sipas tyre kjo është e vetmja mënyrë legjitime që...

Imami nga Mitrovica, “atij që i pengon ezani le të shkojë...

Ligji kundër zhurmës i cili në vete përmban edhe një nen që ka të bëjë me ezanin është bërë temë kryesore nëpër xhamit e...

Si ngjyroset një Boeing 777? /video/

Kompania Emirates ka publikuar një përmbledhje video prej 2 minuta në të cilën shihet ngjyrosja dy javore e një aeroplani Boieng 777.Kjo kompani ka...

Pyetësori i prustit: Kastriot Saqipi

Këtë javë pyetësorit të Prustit të gazetës Express i përgjigjet regjisori Kastriot Saqipi, regjisor nga Presheva.Cila është ideja e juaj për lumturinë e përkryer?Ajo...

Kompania shqiptare rrënon ndërtesën më të lartë në Europë /video/

Kompania gjermane AWR-Abbruch e vëllezërve Viça nga rrethi i Ferizajt ka bërë në orët e paradites të së dielës shkatërrimin e kontrolluar të njërës...

Fëmiun që e shpëtoi zv/kryeministri serb Vuçiq ishte shqiptar nga Prizreni

Djaloshi të cilin zv/kryeministri serb e ka mbajtur në duar në borën e madhe në TV inçizimin famoz tek Feketiq, ka qenë shqiptar i...

PS2 me memory card

Shitet PS2 me memory card te cbllokuar dmth pranon edhe cd fallco edhe origjinal ka dy gjystik dhe posedon 19 cd nga me te...

Daihatsu YRV 2002vit

Daihatsu YRV 2002 1.3 16v benzin+gas (sekvent) , 64kw(87ks) , 135.500km. Cmimi 2400 euro . Tel-062325006