3.7 C
Presevo, Serbia
25.01.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

22361 Postimet 1 KOMENTET

Aguero fillon stërvitjet, a do të kthehet për Barcelonën?

Kun Aguero mund të kthehet në fushë shumë më herët se sa është parashikuar, duke marrë parasysh se ai ka filluar stërvitjet.Nga lëndimi i...

45 ish-ushtarë të UÇK-së kanë kryer vetëvrasje

Një letër e shkurtër dhe një krismë arme janë gjërat e fundit që i kanë mbetur në kujtesë nga bashkëshorti i saj, gruas së...

Mbledhja e qeverive do të jetë Tiranë-Shkup-Prishtinë

Qeveria shqiptare nuk do të zhvillojë mbledhje të përbashkët vetëm me kabinetin Thaçi. Edhe Shkupi zyrtar është shprehur i gatshëm për mbledhje të përbashkëta...

Mini laptop

Shes mini laptopin shum pak i perdorur ne gjendje te rregullt i mungon adapteri çmimi: 120€ 0628529773

Serbia në BE me 2023

Serbia është ambicioze qe më 2020 të bëhet anëtare e BE-së,  por, sipas sekretares së përgjithshme të lëvizjes evropiane në Serbi, Maja Bozhiq, viti...

Balotelli për shkak rezultateve të dobëta tek Milan, transferohet tek Chelsea

Mario Balotelli, nën presionin e rezultateve të dobëta që po tregon Milan këtë sezonë dhe atmosferës jo të mirë ndërmjet rossonerëve, ka shprehë dëshirë...

Pa pritje dhe turma në vendkalimet kufitare

Edhe pse sot është dita e fundit për pushimet dimërore për ata që punojnë në Evropën perëndimire, në rrugët dhe vendkalimet kufitare të Serbisë...

Nuk ka më “hajgare” me Ancelottin

Trajneri italian asgjë nuk ia le rastit dhe dëshiron që të gjithë lojtarët të jenë të gatshëm për vazhdimin e sezonit.Ancelotti, sipas burimeve të...

VW Buba, 1975 vit

Shitet volksvageni viti i prodhimit 1975 motori me 34 kw dritet xenon karriket te tipit rekaro original per bube ka edhe kuken por nuk...

PingPong dhe Billardot

Shes Pinpongin,Biliardon me bira dhe bilard me keglla apo siq njihet KARAMBOLL dhe nje frigorifer! Cmimi shum i volitshem.Info ne numrin 0638895054 & 0628361129