10.8 C
Presevo, Serbia
22.10.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

37085 Postimet 1 KOMENTET

Boksieri Nuri Seferi vizitoi Preshevën /foto/

Kampioni i evropës në boks Nuri Seferi sot ka vizituar qytetin e Preshevës ku ishte ftuar nga tifozët Kuq e Zi për ta vizituar...

Rama: Fond i posaçëm për ngritjen e maternitetit në Preshevë

"Mbledhja e parë e përbashkët e qeverive të Shqipërisë e Kosovës do të mbahet në 11 janar në Prizren. Do të çelim një faqe...

Me 11 janar modalitet për themelimin e një fondi zhvillimor për...

Kryeministri i vendit, Hashim Thaçi njoftoi të hënën se mbledhja e përbashkët e Qeverisë së Republikës së Kosovës dhe Qeverisë së Republikës së Shqipërisë...

Kolonat nëpër kufi ua gërditin pushimet mërgimtarëve

Verë e dimër njëjtë. Mërgimtarët që vijnë t’i kalojnë pushimet dimërore në vendlindje, po kanë telashe gjatë udhëtimit të tyre. Si verës por edhe...

Aguero fillon stërvitjet, a do të kthehet për Barcelonën?

Kun Aguero mund të kthehet në fushë shumë më herët se sa është parashikuar, duke marrë parasysh se ai ka filluar stërvitjet.Nga lëndimi i...

45 ish-ushtarë të UÇK-së kanë kryer vetëvrasje

Një letër e shkurtër dhe një krismë arme janë gjërat e fundit që i kanë mbetur në kujtesë nga bashkëshorti i saj, gruas së...

Mbledhja e qeverive do të jetë Tiranë-Shkup-Prishtinë

Qeveria shqiptare nuk do të zhvillojë mbledhje të përbashkët vetëm me kabinetin Thaçi. Edhe Shkupi zyrtar është shprehur i gatshëm për mbledhje të përbashkëta...

Mini laptop

Shes mini laptopin shum pak i perdorur ne gjendje te rregullt i mungon adapteri çmimi: 120€ 0628529773

Serbia në BE me 2023

Serbia është ambicioze qe më 2020 të bëhet anëtare e BE-së,  por, sipas sekretares së përgjithshme të lëvizjes evropiane në Serbi, Maja Bozhiq, viti...

Balotelli për shkak rezultateve të dobëta tek Milan, transferohet tek Chelsea

Mario Balotelli, nën presionin e rezultateve të dobëta që po tregon Milan këtë sezonë dhe atmosferës jo të mirë ndërmjet rossonerëve, ka shprehë dëshirë...