14 C
Presevo, Serbia
25.10.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

37091 Postimet 1 KOMENTET

Passat, 2001, karavan, 96KW

Shitet pasati TDI 96kw viti 2001 6shpejtesi ipa doganuar posedon libren e servisit tempomat klimatronic per informata me te hollsishme Mob.0631892800 te Jetmiri HENCO-J

Shtëpia me 7 ari, në rr Karposh

Shitet shtepia me 7 ari oborr në rrugën e karposhit nr 150. Ka mundesi edhe ndrrim me banesa e ne Prishtine .Te interesuarit mund...

Mimoza Grand X

Shes mimoza grand x posa i ardhur nga ch ngjyra e zez qmimi 120 euro info tel 0631630967

Samsung Galaxy Note 1

Shes samsung galaxy note 1 ne gjendje te rregult ( osht i zi ) punon super per per me shum info telefoni: 0628458065

Motori Jawa 350

Shes motorin JAWA 350 eshte me tabela VR te komunes presheves, regjistrim nuk ka eshte ne gjendje shum te mir komplet ne regull ka...

Prishja e privatësisë

Privatja është e kundërta e publikes, na thoshte akademik Esat Stavileci. Publikja përfundon aty ku nis privatja. Dhe e kundërta, publikja nis aty ku...

UDB-ja nuk gjente shqiptarë, për të vrarë shqiptarë

Gazetari dhe publicisti kroat Zeljko Peratovic, i cili për një kohë të gjate merret me hulumtimin e vrasjeve politike në ish-Jugosllavi, ka deklaruar se...

Mbledhje e përbashkët e dy qeverive shqiptare në Prizren pritet të...

Qeveria e Shqipërisë dhe qeveria e Kosovës pritet që të zhvillojnë këtë muaj mbledhjen e parë të përbashkët, e cila do të mbahet në...

Fëmijët e parë në vitin 2014 në Tiranë, Prishtinë dhe Shkup...

Në tri qytetet kryesore të shqiptarëve: Prishtinë, Tiranë e Shkup, fëmijët e parë të lindur janë djem. Në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë erdhi...

Urime Vitin e ri me shtrenjtime të qumshtit, mishit, benzinës…

Nga muaji prill shtrenjtim të energjisë elektrike. Për shkak të rritjes së TVSH-së nga 8% në 10%, nga 1 janari pritet të rritet çmimi...