3 C
Presevo, Serbia
28.01.2021
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

37176 Postimet 1 KOMENTET

Balotelli për shkak rezultateve të dobëta tek Milan, transferohet tek Chelsea

Mario Balotelli, nën presionin e rezultateve të dobëta që po tregon Milan këtë sezonë dhe atmosferës jo të mirë ndërmjet rossonerëve, ka shprehë dëshirë...

Pa pritje dhe turma në vendkalimet kufitare

Edhe pse sot është dita e fundit për pushimet dimërore për ata që punojnë në Evropën perëndimire, në rrugët dhe vendkalimet kufitare të Serbisë...

Nuk ka më “hajgare” me Ancelottin

Trajneri italian asgjë nuk ia le rastit dhe dëshiron që të gjithë lojtarët të jenë të gatshëm për vazhdimin e sezonit.Ancelotti, sipas burimeve të...

VW Buba, 1975 vit

Shitet volksvageni viti i prodhimit 1975 motori me 34 kw dritet xenon karriket te tipit rekaro original per bube ka edhe kuken por nuk...

PingPong dhe Billardot

Shes Pinpongin,Biliardon me bira dhe bilard me keglla apo siq njihet KARAMBOLL dhe nje frigorifer! Cmimi shum i volitshem.Info ne numrin 0638895054 & 0628361129

iPhone 4S, 16Gb, i bardhë

Shes iphon 4s i bardh 16gb punon me gjitha kartat ose bej ndrrim me iphone 5 ose me s4 nr kontakt 0691914532

Shtëpia në rr.Petra Dapshina, në Bujanoc prapa Xhamisë

Shitet shtëpia në rrugën Petra Drapshina nr.43 në Bujanoc.Shtëpia gjendet prapa Xhamis së qytetit, posedon një truall në një sipërfaqe prej 630 m 2....

Shtëpia tek EnyLux

Zona e ndertimit ne rezidencen Eny Lux pran stacionit hekurudhore shtepi e kompletuar dhe arreduar Per kontakt dhe info : +381 62 833 66...

Sony Xperia Tipo

Shes sony Xperia tipo, i ardhur nga ch i pa perdorur qmimi sipas marveshjesper me shum info kontakt: 062 87 40 122

Samsung S3 i bardhë

Shitet Samsung Galaxy S3 i bardhe origjinal ne gjendje perfekte pa asnje gervishje, shume pak i perdorur. Vjen me maske , foli si dhe...