3 C
Presevo, Serbia
28.01.2021
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

37176 Postimet 1 KOMENTET

HTC Desire S510

Shes telefonin, HTC Desire s510 e. Eshte i perdorur qe 1 vite, eshte ne gjendje te rregullt.Cmimi 80 Euro.062/890-7236

Huawei Y300

Shes telefonin HUAWEI Y300 ne gjendje te rregullt 1 muj i perdort qmimi 130 euro per me shum info Tel:063 1570 605

TV LCD Nissan

Shitet Lcd Tv Nissan 32 I pak i perdorur ,Ka dhe mbajteset per Mur Cmimi 220 Euro3

Banesa në kompleksin ArtKonstruksion në Fushë Kosovë

Art konstruksion ofron banesa shumë atraktive në kompleskin i cili gjendet në Fushë  Kosovë për ball Muri Bestit me qasje direkte në arterien kryesore...

Gareth Bale kthehet nga lëndimet

Futbollisti i Real Madrid është rikuperuar nga lëndimi i këmbës së majtë dhe do të jetë në konkurencë për titullar në ndeshjen e ardhshme...

Allegri vendosi: Në fund të sezonit largohem nga Milani

Sezonën e dytë me radhë Milan nuk po tregon rezultate të pritura. Pas 17 xhirove gjendet në vendin e 13 me 27 pikë pas...

Taksisti preshevar që po mahnit Zviceranët

I pëlqen ta quajë veten “kosovar” dhe të prezantohet si “shqiptari nga Kosova” edhe pse ai në fakt është nga Presheva. Quhet Nderim Ismaili, 35...

Medvegja po braktiset, kthehuni!

Nëse vazhdon trendi i shpërnguljes, brenda pak viteve Medvegja do të mbetet vetëm ëndërr e shqiptarëve. Atje tashmë kanë mbet vetëm disa shqiptarë, të...

Luftuam për liri e jo për fe dhe “mjekrrat” e fundrrinave...

Në një komunikatë për media, veteranët e Brigadës 137 “Gjakova” të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës kanë reaguar duke thënë se janë mjaft të shqetësuar...

Emërtimi i rrugëve dhe ofiqaria e gjendjes civile në Preshevë gjatë...

Presheva është komunë shqiptare dhe aktualisht në jug të Serbisë.  Presheva, në aspektin territorial, etnik, kulturor, gjuhësor, familjar, ajo gjithmonë ishte e lidhur me Kosovën. Rajoni...