0.2 C
Presevo, Serbia
21.01.2021
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com

Presheva com

37175 Postimet 1 KOMENTET

Messi: Ka ardhur koha ime

Superylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka deklaruar se ai është lodhur nga lëndimi dhe se shpreson që të mos ndikohet prej tyre në vitin...

Formula – Made in Kosova!

Siç dihet, Kosova nuk i ka punët aspak mirë me prodhimtari. Se për prodhime teknologjike, as që vjen në konsideratë vendi ynë. Mirëpo, gjithnjë...

Takohen krerët e institucioneve fetare nga Lugina, Beogradi e Sanxhaku

Një delagacion nga Bashkësia Islame e serbisë i kryesuar nga  Reis-ul-ulema haxhi Adem Ziliç dhe i BIPBM-së në krye me Nexhmedin Saqipin kanë qëndruar...

Shtrenjtohen derivatet e naftës për 4 dinarë, gasi për 5 dinarë

Derivatet e naftës, siç pritet, do të shtrenjtohen nga 4 dinarë për litër në ditën e parë të vitit 2014.Rritja e akcizës në derivatet...

Në aksident traifiku humb jetën ish komandati paramilitar “Shkorpioni” me familje

Në një aksident trafiku në rrugën lokale Sremska Mitrovica - Veliki Radnici, kanë humbur jetën tre persona, ndërsa njëri është i lënduar rëndë. Sipas...