23.8 C
Presevo, Serbia
24.08.2019
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.K

Presheva com.K

459 Postimet 0 KOMENTET

I riu që fiton 500,000 dollarë në muaj nga loja Fortnite

Të jetosh dhe të bësh shumë para duke luajtur video lojëra, është me të vërtetë gjë e mirë. Për 27 vjeçarin Tyler Blevins, i njohur...

United merr fitoren e pestë me radhë

Manchester Unitedi e ka mposhtur Reading në “Old Trafford” me rezultat të pastër 2-0 në kuadër të rundit të tretë në FA Cup. Ole Gunnar...

Caktohet seanca e parë për ‘Veteranët’

Seanca fillestare mbi aktakuzën e njohur si veteranët pritet të mbahet në fund të janarit. Prokurori i Prokurorisë Speciale , Sylë Hoxha konfirmoi se prokuroria...

Daçiq : Trump ka ndryshuar qasje karshi çështjes së Kosovës

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq po cilëson se SHBA-të kanë ndryshuar qëndrim karshi marrëveshjes përfundimtare mes Kosovës dhe Serbisë. Në një intervistë për “Tanjug”,...

Milioneri japonez blen peshkun tuna për 3.1 milionë dollarë ( Foto...

Një milioner nga Japonia ka paguar një çmim rekord prej 3.1 milionë dollarëve për një peshk gjigant të llojit tuna në ankandin e parë...

Morata e dërgon Chelsean në rundin tjetër të FA Cup

Alvaro Morata ka shkëlqyer me dygolësh në fitoren 2-0 të Chelseat ndaj Nottingham Forestit në të shtunën në Londër - duke i ndihmuar të...

Haradinaj: BE duhet t’i hapë rrugë Kosovës

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, deklaroi se vendi ynë është i përkushtuar që të përmbushë të gjitha obligimet për t’u përafruar me agjendën evropiane...

Reali ofron dy lojtarë për Kane

Kovacic dhe Bale – Reali ka ofruar dy lojtarë për Harry Kane. Real Madridi është duke shpresuar në transferimin e sulmuesit të Tottenham, Harry Kane....

Çfarë do të thotë “Dora e fshehur”

Kjo duket e pamundur por ne do të shohim origjinën masonike të “dorës së fshehur” dhe të njerëzve më të fuqishëm që kanë bërë...

Cristiano do të jetë gati për finale

Gazetari i “El Chiringuito de Jugones” ka bërë të ditur se Ronaldo do të jetë gati për finale e Ligës së Kampionëve, i cili...