13.4 C
Presevo, Serbia
26.05.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.K

Presheva com.K

464 Postimet 0 KOMENTET

Real nuk heq dorë nga Lewandowski

Real Madrid vazhdon të mbetet në kontakt me sulmuesin e Bayern Munichut, polakun Robert Lewandowski. Sulmuesi polak është një kërkesë e moçme e Mbretërve...

Vendimi i FIFA-s, 400 milionë për Kupën e Botës “Rusi 2018”

Premio rekord nga FIFA për Kupën e Botës “Rusi 2018”. Komiteti Ekzekutiv i FIFA-s, i mbledhur në Kalkuta të Indisë, i ka hapur rrugë...

Kane nuk luan kundër Manchester United

Harry Kane do ta humbasë ndeshjen e së shtunës (13:30), që skuadra e tij, Tottenham, do të luajë kundër Manchester United në “Old Trafford”....

10 kërkesat më absurde të bëra nga futbollistët

Bergkamp nuk udhëton me avion, të gjithë duan helikopterin. Ronaldo do pasqyra që nuk mbulohen nga avulli për të adhuruar veten pas dushit. Ronaldinho Për të...

Ibrahimovic: Rikthehem për të fituar Premier League

Zlatan Ibrahimoviç po e afron një kthim në veprim me Manchester United. Suedezi është i vendosur të fitojë Premier League, duke deklaruar: “Unë kam...

Dybala barazon rekordin e sezonit të kaluar

Juevntus ka fituar 1:4 ndaj SPAL, ku njërin prej golave e shënoi edhe Paulo Dybala Argjentinasi mbrëmë ndaj SPAL shënoi një gol të jashtëzakonshëm nga...

Barcelona 400 milionë euro në arkat e saj nga ndërrimi i...

Barcelona ka nisur bisedimet me kompaninë Grifols për ndërrimin e emrit të stadiumit Drejtuesit e Barcelonës dhe ata të kopanisë farmaceutike, Grifols janë duke biseduar...

Allegri: Me këtë lojë do humbim nga Milan

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ua ka tërhequr vërejtjen lojtarëve të tij që nëse përsëritet performanca sikurse ndaj Spalit, atëherë ndaj Milanit do të...

Ndodh edhe në Bosnjë, flamuri ngritet me dron në stadium

Ashtu si në Beograd para tre vitesh, kur në ndeshjen mes Serbisë dhe Shqipërisë mbi stadium u shfaq flamuri i “Shqipërisë së Madhe”, ditën...

Nga ‘Xing me Ermalin’ Luana me emision në TCH

“Shiko kush Luan” është programi i ri i Luana Vjollcës që do të nis të shfaqet çdo të shtunë mbrëma. E ndërsa emrat e dy...