11.2 C
Presevo, Serbia
26.05.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.K

Presheva com.K

464 Postimet 0 KOMENTET

Liverpool kërkon 150 mln euro nga Barça për Coutinho-n

Merkato është ende larg, për më tepër periudha e transferimeve verore, por Barcelona i ka të qarta idetë e saj për lëvizjet e mundshme,...

Joshua: Stadiumet mundësi e mirë për duele

Boksieri i mirënjohur britanik, Anthony Joshua, është në formë të jashtëzakonshme dhe me padurim e pret supersfidën me Carlos Takam, e cila zhvillohet në...

Zidane: Jam i përgaditur të largohem nga Real Madridi

Zinedine Zidane ishte i tëri i buzëqeshur në mbrëmjen e organizuar nga FIFA-s, ku u zgjodh trajneri më i mirë i viti. Francezi e konsideroi...

​Icardi monitorohet nga Real Madridi

Klubi i famshëm spanjoll, Real Madrid ia ka mësyrë yllit te Interit, Mayro Icardit, raportojnë mediat spanjolle. Sulmuesi argjentinas është duke kaluar formë jashtëzakonisht të...

Barcelona e Real Madrid pas yllit te Newcastle-s

Dy klubet e famshme spanjolle, Barcelona dhe Real Madrid janë duke e monitoruar talentin e Newcastle, Mikel Merino. Mediat britanike raportojnë se ‘Blaugranat’ dhe ‘Los...

“WhatsApp” sjell ndryshimin për video-telefonatat

“WhatsApp” po punon për një opsion të ri. Ky opsion do ta bëjë më interesant komunikimin me miqtë. Aplikacioni po planifikon të prezantojë një opsion...

Tani mund të dërgoni para nëpërmjet Facebook Messenger

PayPal ka njoftuar se ata kanë zgjeruar bashkëpunimin e tyre me Facebook duke shtuar shërbimin e tyre për pagesat P2P në aplikacionin e Messenger...

20 lojërat më të shitura në SHBA në muajin shtator 2017

Vetëm në muajin Shtator të këtij viti, në SHBA janë shpenzuar 744 milion dollarë për blerjen e lojërave. NPD Group ka publikuar raportin e shitjeve...

Apple do të sjellë versione më të lira të iPhone X...

Me një çmim fillestar prej 999 dollarësh, iPhone X është pa dyshim një pajisje shumë e shtrenjtë. Megjithatë, siç rezulton, Apple është e vetëdijshme se...

Kujdes! Lodrat kineze sëmurin fëmijët, ja pse?

Në tregjet e Tiranës dhe jo vetëm shumica e lodrave që tregtohen janë prodhime kineze. Disa nga këto produkte janë një shqetësim në rritje,...