11.6 C
Presevo, Serbia
26.02.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Presheva com.K

Presheva com.K

464 Postimet 0 KOMENTET

Një muaj arrest shtëpiak për deputetin Milaim Zeka

Gjykata Themelore ka marr vendim që deputeti Milaim Zeka të lirohet nga paraburgimi dhe ta vuajë masën e arrestit shtëpiak për 30 ditë nën...

Gjermanët nuk duan zyrtarizimin e festave të myslimanëve

Një deklarim i ministrit të brendshëm të Gjermanisë Thomas de Maiziere rreth mundësisë që Gjermania të pranojë zyrtarisht një festë islamike ka ngjallur reagime...

Nxënësit e një shkolle në Belgjikë, protestë kundër dëbimit të familjës...

Familja Gërxhaliu rrezikon të dëbohet nga Belgjika pas tetë vjetësh, sepse shteti belg mendon se dokumentet e tyre nuk janë në rregull. “Ne jemi duke...

Kështu duket rënditja e katër grupeve në Champions League

Liverpooli ka shënuar fitoren më bindësë në Champions League. Redsat si myafirë e deklasuan me rezultat 7:0 skuadrën sllovene Maribori. Skuadra e Mariborit edhe...