2.2 C
Presevo, Serbia
07.04.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Preshevacom L.

Preshevacom L.

13382 Postimet 0 KOMENTET

Të humbësh 4 kg për 10 ditë

Humbja e peshës varet nga disa faktorë mes të cilëve, mosha, aktiviteti metabolizmit dhe stili i jetës. Por shumë prej nesh kërkojnë të kenë...

Daçiq synon të ketë përkrahjen e SHBA-ve për zgjidhjen e problemit...

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq, po e cilëson si shumë të nevojshme që shteti i tij të ketë njerëz të cilët lobojnë për...

Fëmijët e lindur në shtator janë më të zgjuar

Të qenit më i rritur brenda grupit të të njëjtit vit për fëmijët është një përparësi në shkollë. Kështu thotë një studim i publikuar në...

Prokuroria heton Vlora Çitakun

Është dashur të kalojnë pothuajse gjashtë vjet prej kur ish-ministrja e Integrimeve Evropiane, Vlora Çitaku, ka udhëtuar me bileta të klasës “biznes” në vend...

Robert De Niro i ndalon Trumpit hyrjen në restorantet e tij

Aktori Robert De Niro ka thënë se presidenti amerikan Donal Trump e ka të ndaluar që të hajë në njërin nga restorantet luksozeve të...

Rita Ora, Dua Lipa e Majlinda Kelmendi e Era Istrefi ...

Të gjithë janë njohur tashmë me suksesin e padiskutueshëm të shqiptarëve në Evropë dhe kudo në botë. Rita Ora, Dua Lipa e Majlinda Kelmendi e...

Lind foshnja peshk

Një foshnjë, gjinia e së cilës është e panjohur për shkak të lindjes së këmbëve në formë peshku, ka ndërruar jetë vetëm 15 minuta...

Super-makina elektrike që tërheq avionin

Kompania amerikane Tesla ka kryer një demostrim në aeroportin e Melburnit në Australi. Makina në fjalë ka qënë TeslaModel X P100D, që shfaqet duke tërhequr...

Niveli i ulët i kolesterolit parandalon verbërinë

Syri i projektuar për një shifër më të ulët të kolesterolit mund të jetë në gjendje për të parandaluar një nga format më të...

Ish-bashkëshorti i Britney Spears i kërkon para asaj

Kevin Federline thotë se ai meriton më shumë para nga ish-bashkëshortja e tij Britney Spears në mënyrë që ai të kujdeset për dy djemtë...