24.3 C
Presevo, Serbia
18.07.2019
Ballina Autorët Postuar sipas Preshevacom L.

Preshevacom L.

8172 Postimet 0 KOMENTET

Shtëpia e Shëndetit në Preshevë ka rritur kapacitetin e shtretërve për...

Shtëpia e Shëndetit në Preshevë ka rritur kapacitetin e shtretërve për intervenime ditore. Drejtues të këtijë institucioni shëndetësore për portalin preshevacom kanë ritheksuar se po...

Beyonce rrëmben vëmendje me nëntë veshjet e ndryshme në klipin “Spirit”,...

Vetëm tri ditë pas premierës së filmit “The Lion King”, në platformën YouTube është publikuar videoklipi i kolonës zanore të filmit. Kjo kolonë zanore është...

Aeroplani i zhdukur MH370 kishte ngarkesë “misterioze” 89 kilogramë, pas ngritjes!

Aeroplani i kompanisë ajrore Malajzia Airlines 370 kishte një ngarkesë shtesë “misterioze” në listën e fluturimit pas ngritjes, sipas një inxhinieri, gruaja dhe dy...

Barca cakton çmimin e Malcom dhe i njofton përfaqësuesit e tij...

Barcelona do ta lejojë largimin e Malcom për 60 milionë euro, pasi që klubi dëshiron të grumbullojë fondet për objektiva të tjera. Braziliani u transferua...

Haradinaj: Nëse heqim taksën, nuk do të marrim njohjen reciproke

Dega e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Vushtrri, sot ka mbajtur Kuvendin e tetë zgjedhor, ku me këtë rast ka zgjedhur kryetarin dhe...

Si në lojën “Counter Strike”: Shihni se si njësia speciale hyjnë...

Anëtarët e Ministrisë së Punëve të Brendshme të Republikës Srpska kanë kryer në Banja Lluka një aksion të quajtur “Unikat”. Si rezultat, shkruajnë mediat e...

Të ngelësh shtatzënë teksa je shtatzënë? Shkenca pranon se është e...

Sado e pabesueshme që mund të tingëllojë një grua mund të mbetet shtatzënë, teksa ajo është shtatzënë. Ky tingëllon si një fenomen i mbinatyrshëm,...

FRR-ja hap edicionin e pikturës: “Një vepër arti është një rrëfim”

Forumi Rinor Rahovica që nga themelimi e deri më sot është angazhuar fuqishëm ta kultivojë të bukurën e të ndershmen, të drejtën e njerëzoren....

“Bomba e kurdisur” që gjendet në Evropë – një gabim aty...

Kompleksi bërthamor Sellafield, i vendosur vetëm pak kilometra në jug të kufirit midis Skocisë dhe Anglisë, ka regjistruar deri në 25 incidente të sigurisë...

Shtatë arsye pse Barcelona nuk ka nënshkruar me De Ligt: Nga...

Barcelona e donte atë, por në fund Matthijs de Ligt vendosi të nënshkruante për Juventusin. 19-vjeçari ka kaluar në Torino dhe ka disa arsye pse...