11.2 C
Presevo, Serbia
26.05.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Preshevacom L.

Preshevacom L.

13397 Postimet 0 KOMENTET

“Rambo 5: Last Blood”, Sylvester Stallone: Filmi do t’ju befasojë të...

Sylvester Stallone është duke marrë pjesë në xhirimet e filmit të fundit sa i përket heroit të njohur si Rambo. Aktori ka gjetur paksa kohë...

Xherdan Shaqiri vozit tani një veturë luksoze “Rolls-Royce”

Xherdan Shaqiri nuk e luajti asnjë minutë kundër Portos në Ligën e Kampionëve. Pavarësisht atyre që ndodhin në profesionin e tij, shqiptari po vazhdon të...

Bebe Rexha: Babai kishte frikë që të bëhesha këngëtare

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë në Amerikë, Bebe Rexha, vazhdon të jetë shumë aktive në industrinë e muzikës. Në një intervistë të fundit, ajo...

Identifikohet grabitësi i vrarë në Rinas

Autori i vrarë i grabitjes së djeshme të 10 milionë eurove në aeroportin e Rinasit është Admir Murataj. Kanë qenë fillimisht mediat greke mbrëmjen e...

Grabitja në Rinas, flet vëllai i Admir Muratajt

Jashtë ambienteve të policisë për të marrë një konfirmim zyrtar nëse është Admir Murataj personi që është vrarë ditën e djeshme, pret edhe vëllai...

Analizë dhe parashikim: Manchester United – Barcelona

Sonte do të jemi dëshmitar të një ndeshje të madhe kur në Old Trafford do të takohen gjigantët evropian, Manchester United dhe Barcelona. Vendi: Old Trafford,...

Protesta deri në rrëzim të Qeverisë, VV thirrje të gjithëve që...

Lëvizja Vetëvendosje ditë më parë ka paralajmëruar protestë për rrëzimin e Qeverisë. Kjo protestë e thirrur me moton “Kundër PANhajnisë”, ende nuk dihet se kur...

Zbulohet një video xhirim live i Beatlesave i vjetër më shumë...

E vetmja shfaqje live e bendit legjendar nga Liverpooli, “The Beatles” në një shfaqje televizive është gjetur në Meksikë. Paraqitja e bendit legjendar në shoun...

Bashkëshortja e identifikon se i vrari dje në Rinas është Admir...

Nuk ka më dyshime, personi që u vra dje pas grabitjes në Rinas është i shumëkërkuari Admir Murataj, truri i grupit edhe në tre...

Grabitja në Rinas, zëdhënësja e ‘Austrian Airlines’: Paratë ishin duke u...

Për grabitjen e rreth 10 milionë eurove në aeroportin e Rinasit, ka reaguar edhe kompania e avionëve “Austrian Airlines”. Në një deklaratë për media, zëdhënësja...