5 C
Presevo, Serbia
27.01.2020
Ballina Autorët Postuar sipas Preshevacom L.

Preshevacom L.

11637 Postimet 0 KOMENTET

Horoskopi i Russell Grant për ditën e fundit të 2019, 31...

DASHI Ju jeni gati t’i nënshtroheni një transformimi të thellë në vitin 2019. Ky vit i kaluar ka qenë një kohë e shqyrtimit dhe klasifikimit....

Agjencioni saudit mundëson faljen e namazit edhe gjatë fluturimit

Agjencioni Saudit zëvendëson 9 ulëset për vend që të falen dhjetë pasagjerë gjatë fluturimit të tyre. Kjo është mbresëlënëse. Arabia Saudite këtë e bën nga shkaku...

Profesionet që paguhen më së miri në Gjermani

Berlini në Gjermani ka nevojën më të madhe të punëtorëve, e ndjekur nga Mynih, Hamburg. Më shumë se 10 mijë vende të lira ekzistojnë...

Ky është stërnipi i Aleksandër Moisiut, i cili ka luajtur edhe...

Gedeon Burkhard është aktor i njohur që ka luajtur në shumë projekte filmike, fillimisht në Gjermani e më pas edhe në filma shumë të...

Zbulimi i shkencëtarëve japonezë për asteroidët

Asteroidët mendohet se sollën ujin në Tokë Shkencëtarët japonezë kanë zbuluar për herë të parë prova uji në 17 asteroide, duke përdorur të dhënat nga...

19 bebet VIP që lindën këtë vit!

Nuk e dimë çfarë u kanë kërkuar Babagjyshit vitin e kaluar disa prej emrave të njohur të showbiz-it, por ai ju solli më të...

Jovanoviq ia kujton Serbisë krimet në Kosovë: E ekzekutuam Aganin, gjysmën...

Ditën e parë të vitit 1999 shkuam dhe ekzekutuam në Prishtinë gjithë çka ishte normale. U hynim anëtarëve të Komitetit për të drejtat e njeriut...

Greta Koçi e tha troç arsyen pse nuk merr pjesë në...

Greta Koçi është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare, e cila prej shumë vitesh duket se është tërhequr nga kompeticionet muzikore në vend. Për...

Ferizaj: Kjo është shtëpia më e bukur në Kosovë

Kosova njihet për shumë modele luksoze dhe të bukura të shtëpive e vilave. Ato kryesisht janë në pronësi të politikanëve, këngëtarëve biznesmenë apo artistë Mirëpo, sigurisht...

Produkteve kosovare do t’iu vendoset flamuri

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala ka njoftuar se nga sot ka hyrë në fuqi Udhëzimi Administrativ të cilin e ka nënshkruar para...