SHPËRNDAJE

Bale-CR7

Bale është shprehur shumë i lumtur pas dy golave të shënuar kundër Levantes.
Futbollisti i Real Madridit, Gareth bale është shprehur shumë i lumtur pas dy golave të shënuar dhe ka thënë se tashmë është duke shikuar për ndeshjen e ardhshme.

“Bukur të shënosh dhe të fitosh sonte. Duke shikuar për ndeshjen e ardhshme”, shkruan Bale në Twitter.

Ndeshja e radhës e Bale dhe Real Madridit do të jetë të dielën e ardhshme kundër Barcelonës në Camp Nou.