SHPËRNDAJE

Shes banesen 120/m2 banesa posedon ashensor dhe ka 3 dhoma te fjetjes 2 banjo kati i 3t me pamje nga rruga kryesore cmimi sipas marrveshjes. kontakti +38163457135