SHPËRNDAJE

Barcelona po planifikon disa transferime në afatin e verës.
Skuadra katalonase e di se pika më e dobët e skuadrës është mbrojtja dhe dëshiron që ta siguroj atë për shumë vite duke e transferuara 18 vjeçarin e skuadrës franceze, Sarr.

Sarr ka bërë 20 paraqitje për Nicen, ku ka impresionuar të gjithë me performancat e tij, kështu duke e marr vëmendjen edhe të Barcelonës, shkruan Mundo Deportivo.

Gjithashtu, sekretari teknik i Bracelonës është duke shikuar edhe dy mbrojtës të tjerë, si Joris Gnagnon (Stade Rennais) dhe Issa Diop (Toulouse).