SHPËRNDAJE

barcelona-n-euml-bisedime-me-laporten_21455260805_hd

Kampioni botëror kohët e fundit ka pasur probleme me lëndime dhe mungesa në repartin mbrojtës.
Duket se agjenti i mbrojtësit të Athletic Bilbaos, Aymeric Laporte ka pasur bisedime me klubin e Barcelonës.

Gazeta sportive spanjolle, El Mundo Deportivo ka raportuar se agjenti në fjalë ka pasur disa bisedime me klubin blauagranas.

Ky transferim në fjalë pritet të përfundojë gjatë afatit kalimar veror ku pritet të zyrtarizohen shumë transferime.