SHPËRNDAJE

Barcelona-Valencia

Barcelona dhe Valencia do të përballen sonte nga ora 21:00, në Camp Nou, në kuadër të gjysmëfinales së Copa del Rey
E përditshmja sportive katalane, Mundo Deportivo ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave.

Luis Enrique në këtë ndeshje pritet ta inkuadroj në fushë formacionin më të mirë të mundshëm që ka në dispozicion.