SHPËRNDAJE

Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer shqiptar.

Çdo hap e bëjnë së bashku, ndërsa nuk hezitojnë t’ia shprehin njëri-tjetrit dashurinë as përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi futbollisti kosovar i kombëtares zvicerane, Granit Xhaka ka postuar një fotografi të Leonitës, teksa kjo e fundit shfaqet më elegante se kurrë.

Ndryshe Leonita është edhe një nga përkrahëset dhe fanset më të mëdha të Granitit dhe asnjëherë nuk mungon në ndeshjet ku ai luan.