7.8 C
Presevo, Serbia
28.11.2020
Ballina Futboll Bayern interesohet për talentin e Barcelonës

Bayern interesohet për talentin e Barcelonës

SHPËRNDAJE

Bayern po ndjek me kujdes talentin e Barcelonës, José Manuel Arnáiz. Agjenti i tij është Rene Ramos, vëllai i yllit të Real Madridit, Sergio Ramos.

Siç transmeton “Tele Sport”, interes për këtë lojtar, i cili aktualisht luan te Barcelona B, kanë edhe Manchester United dhe Arsenali, kështu që gara për transferimin e tij do të jetë e ethshme. Presim se cila palë do të jetë fituesja. /presheva.com