SHPËRNDAJE

Bayern Munich ka treguar fanellën e re për sezonin 2018-19 me emblemë ngjyrë diamanti dhe reklama në krah
Bayern Munich ka shpalosur fanellën e tyre të parë për sezonin 2018-19.

Fanella e re ka një dizajnë në forma të diamantit dhe me shirita të bardhë në krah.

Pasi kanë fituar për herë të gjashtë më radhë titullin e Budesligës, ata kanë prezantuar dizajnin ndryshe të fanallës së tyre.

Bayern me këtë fanellë pritet të paraqiten nën urdhrat e trajnerit Niko Kovac për sezonin e ardhshëm.