SHPËRNDAJE

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së saj më të fundit “Last Hurrah”.

Ndërkohë, ajo vazhdon punën edhe projektet tjera muzikore që do t’i sjellë gjatë muajve në vazhdim.

Bebe Rexha është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka publikuar disa fotografi në InstaStory, duke treguar një ditë të zakonshme nga përditshmëria e saj.