SHPËRNDAJE

Këngëtarja Bebe Rexha e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Kënga mban titullin ‘Knees’ dhe vjen në kuadër të albumit ‘Expectations’, shkruan lajmi.net‘Pillow’, ‘Grace’, ‘Shining Star’ dhe ‘Sad’ janë disa nga projektet e saj muzikore të cilat poashtu bëjnë pjesë në albumin e lartëpërmendur.

Ndryshe këngëtarja shqiptare me famë botërore është kujdesur për tekstet e të gjitha këngëve dhe ende nuk dihet nëse kanë të bëjnë me jetën e saj private.