SHPËRNDAJE

Bebe Rexha ka qenë mjaft aktive gjatë vitit të kaluar me këngë të reja dhe koncerte anembanë globit.
Këngëtarja shqiptare ka marrë shumë çmime ndërkombëtare në saje të hiteve që ka sjell përgjatë vitit të kaluar kalendarik.
Së fundi, biondina ka dhënë një intervistë në formë të reklamës për kompaninë ajrore amerikane, Delta.
Ajo ka treguar ndër të tjerash se sa shumë i pëlqen të udhëtoj dhe se mezi pret të performojë para fansave anglisht jofolës.
“Më pëlqen të mbaj koncerte në vendet që nuk flasin anglisht dhe të takoj njerëz të ndryshëm. Është mahnitëse se si fansat e mi i dinë të gjitha këngët dhe këndojnë së bashku me mua”, thotë Rexha.

E indinjuar nga refuzimi që i bën stilistët, Bebe Rexha: ‘Grammy’-n do ta shijoj duke shkuar me nënën time, vëllanë dhe babanë
Ajo më tutje tregon se si në shtetin peruan ishte befasuar nga fansat e shumtë me të arritur në aeroport teksa mbanin në duar pankarta me foton e saj.