SHPËRNDAJE

Superylli argjentinas, Belen Rodriguez, është kthyer në krahët e ish të dsahurit të saj Stefano De Martino.

Kjo pasi që vet dyshja kanë zbuluar relacionin e tyre në rrjetet sociale duke mos mbajtur më të fshehtë romancën.

Pak muaj më parë Belen ishte lidhur me pilotin e njohur nga Moto GP, Andrea Ianonne, por ajo i ka dhënë fund asaj lidhje të shkurtër për t’u ribashkuar me De Martinon.

Argjentinasja dallohet për linjat e saj perfekte trupore dhe vetëm në rrjetin social Instagram ka mbi tetë milionë ndjekës.